SALE aż do -70% na odzież, obuwie, kosmetyki i akcesoria dla mężczyzn!

Regulamin

1. Warunki ogólne

    1.1. Postanowienia niniejszego regulaminu mają zastosowanie do wszystkich użytkowników Sklepu www.juliajanus.com oraz określają zasady korzystania ze Sklepu internetowego.

    1.2. Następujące warunki muszą być przestrzegane w przypadkach dokonywania rejestracji, korzystania z konta Sklepu oraz składania zamówień na stronie internetowej www.juliajanus.com. Warunki, które są wymienione poniżej, mogą być zmienione bez oddzielnego powiadomienia użytkowników.

     1.3. W związku z tym, że swoich produktów nie sprzedajemy ani na stronie internetowej eBay, ani na żadnym innym online rynku z możliwością aukcji, nie możemy sprawdzić autentyczności i jakości produktów marki Julia Janus, sprzedawanych w takich portalach internetowych.

     1.4. Określenie "dzień roboczy" nie obejmuje weekendy i święta państwowe Republiki Litewskiej.

     1.5. Sprzedawca: Julia Janus Sp. z o.o. z siedzibą w Litwie, w Wilnie (01131) ulica Stikliu 7, zarejestrowana po numerem 302415425, podatnik VAT nr: LT100004823812, będąca właścicielem serwisu www.juliajanus.com.

       1.6. Nabywca (Klient) - osoba, która zwiedza tę stronę internetową jako potencjalny lub już nie po raz pierwszy przychodzący klient.

 

2. ZAMÓWIENIA I PŁATNOŚCI

 

    2.1. Przy zakupie towarów, klient dodaje je do wirtualnego koszyka.

    2.2. Kupujący zobowiązany jest dostarczyć dane, które są absolutnie niezbędne, aby móc zrealizować zamówienie, tj. imię, nazwisko, adres, numer telefonu itp.

    2.3. Moment, gdy kupujący klika na przycisk potwierdzenia zamówienia, traktowany jest jako zawarcie umowy.

   2.4. Gdy kupujący otrzymuje e-mail z potwierdzeniem zawarcia umowy, uważa się, że zamówienie zostało przyjęte przez Sprzedawcę.

   2.5. Kupujący zobowiązuje się opłacić i swoje towary, i koszty ich dostawy.

   2.6. Jeżeli kupujący nie opłaca należącej kwoty, uznaje się, że zamówienie jest anulowane.

   2.7. Produkty w naszym sklepie można opłacić za pomocą: przelewu bankowego, elektronicznego serwisu bankowości łączącego się z www.paysera.lt i najpopularniejszych systemów elektronicznych bankowości kraju.

   2.8. Można płacić za towary i poprzez system płatności PayPal. Należy pamiętać, że w tym przypadku nie ma kosztów przelewu, trzeba tylko mieć kartę debetową/kredytową.

   2.9. Dostawa bezpłatna jest:

    2.9.1. Gdy suma zamówienia jest większa niż 70 EUR z dostarczeniem w Polsce;

   2.10. Opłata dostawy obliczana jest w zależności od kraju do którego musi być dostarczony towar:

    2.10.1. 4 EUR - gdy suma zamówienia jest mniejsza niż 70 EUR w Polsce;

    2.10.2. 5 EUR – dostarczenie w Estonii, na Łotwie;

    2.10.3. 15 EUR - dostarczenie w krajach Grupy A;

    2.10.4. 20 EUR - dostarczenie w krajach Grupy B;

    2.10.5. 25 EUR - dostarczenie w krajach Grupy C.


Kraje Grupy AKraje Grupy BKraje Grupy C
Austria Wielka Brytania Irlandia
Belgia Włochy Bułgaria
Czechy Słowenia Grecja
Dania Szwecja Hiszpania
Luksemburg Węgry Portugalia
Holandia Rumunia
Francja
Słowacja
Finlandia
Niemcy

   

    2.11. Zwrót towaru opłaca klient. Z wymianą towarów związane koszty opłaca Klient. W sprawie zwrotu produktów, wszelkie opłaty bankowe związane ze zwrotem pieniędzy opłaca Klient. Jednakże, jeśli towar powracający jest z defetem, to wymianę produktu i koszty przesyłki opłaca Sprzedawca. Jednakże odpowiedzialność Sprzedawca może wziąć tylko po zwrocie produktu i zweryfikowania defektu.

     2.12. Jeśli kupujący podał nieprawidłowe dane lub niepełny adres, jest on zobowiązany do opłacienia wszystkich kosztów związanych z dostawą.

     2.13. Klienci, których kraje dostawy są poza Unią Europejską są zobowiązani opłacić podatki, cła, opłaty i inne należności o podobnym charakterze. Klient musi zapewnić, że prawidłowo podał calą informację, potrzebną dla celni swojego kraju.

 

3. OBSŁUGA KLIENTA

     3.1. Jeżeli macie jakieś pytania albo problemy z zakupami, uwagi lub reklamacje, prosimy skontaktować się z działem obsługi klienta. Dla wygody możecie napisać e-mail lub przesłać do nas faksem.

     3.2. Na pytania staramy się odpowiedzieć jak najszybciej.

4. OCHRONA DANYCH OSOBOWYCH I BEZPIECZEŃSTWO

  4.1. Prosimy podać imię i nazwisko, numer telefonu, adres pocztowy, adres e-mail, wiek, oraz dane dotyczące płatności, abyśmy mogli zrealizować zamówienie.

   4.2. W celu dalszego rozwoju i doskonalenia tej strony internetowej, możliwe jest prowadzenie kwestionariuszów i innych sposobów w celu uzyskania informacji na temat sposobu korzystania z naszej strony internetowej.

   4.3. Jest również możliwe, że będziemy wysyłać informacje o naszych produktach, usługach informację o promocjach i ofertach specjalnych.

   4.4. Korzystając z tej strony, zgadzasz się, że:

   4.4.1. aby omówić twoje zamówienie lub odpowiedzieć na twoje pytanie, my możemy skontaktować się poprzez e-mail lub telefon.

   4.4.2. niezbędna informacja jest przekazywana do serwisu przesyłek kurierskich, aby mogli skontaktować się w sprawie realizacji zamówienia.

    4.5. Decydując na kupno w naszej stronie internetowej, użytkownik potwierdza, że ​​zgadza się z wymienionymi zasadami.

   4.6. Jesteśmy w stanie bardzo ostrożnie zarządzać danymi osobowymi oraz zapewniamy, że ​​wszelka informacja będzie traktowana z należytą dyskrecją i według ustawy o ochronie danych osobowych. W związku z tym dane osobowe nie są przedawane osobom trzecim, ani też wykorzystywane do celów, które nie są związane z firmą lub relacjami z klientami.

Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich korzystanie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w naszej polityce prywatności.

Akceptuję