SALE aż do -70% na odzież, obuwie, kosmetyki i akcesoria dla mężczyzn!

„Julia Janus” to marka mody i stylu życia Bałtyckiego dla kobiet i mężczyzn. Nasze dizajny łatwo się przystosowują, pasują dla różnych kształtów ciała i zawsze daje się w nich wyczuć powiew nowoczesnego stylu miejskiego.

Wierzymy, że styl nie ma rozmiaru ani wieku. I że piękno zaczyna się wtedy, gdy decydujesz się być sobą.

Nasza moda jest dla tych, które są wolne, nieograniczone dusze miasta.

Tworzymy unikalną odzież, wyroby skórzane i akcesoria, biżuterię i naczynia stołowe do codziennego użytku – wszystkie istotne elementy w rytmie XXI wieku.

Prezentujemy nasze kolekcje mody w stylizowanej atmosferze kuchni-jadalni. Podziwiamy kulturę żywienia się krajów północnych i współpracujemy z najsłynniejszymi kucharzami tych krajów. Razem znajdujemy synergię i kulturowe mosty pomiędzy modą i żywnością, a także wydajemy książki i blogi w kanałach medialnych.

Współpracujemy z utalentowanymi jubilerami, projektantami, garncarzami, szklarzami, pisarzami i muzykantami, i zawsze szukamy nowych perspektyw do rozwoju i zaawansowania produktów.

Obecnie, mamy pięć Concept Stores na Litwie, franczyzę na Ukrainie (dwa butiki), spoty sprzedaży detalicznej w Wielkiej Brytanii, Niemczech, Rosji, Łotwie, Kazachstanie a także sklep internetowy. Nasi agenci i showroomy są w Dusseldorfie (Niemcy), Atenach (Grecja) i Szanghaju (Chiny).

 

zintegrowana
Platforma kulturowa

Współpracujemy z różnymi artystami i twórcami produktów dla udoskonalenia naszego dizajnu i stworzenia wszechogarniających elementów stylu życia współczesnego człowieka. Proces ten ma kluczowe znaczenie dla naszego sposobu prowadzenia działalności oraz rozwoju naszej charakterystycznie zintegrowanej platformy kulturowej, gdzie moda spotyka ceramikę, rzeźbiarstwo, projektowanie tkanin, biżuterię, sztukę szkła i nowoczesną kulinarię.

współpraca

Liczymy na współpracę z różnymi artystami i twórcami. Jeśli jesteś osobą kreatywną i masz niesamowity pomysł, jak możemy pracować razem, nie wahaj się z nami skontaktować.

moda i Żywność

Ponieważ moda i żywność to dwa nierozerwalnie połączone elementy twórczego stylu życia, zaczęliśmy współpracować z innowacyjnymi kucharzami krajów północnych, aby stworzyć look-cook-book, Moda i Żywność. Książka jest idealną wizualizacją synergii między strojami i daniami. Ten interdyscyplinarny projekt jest naszą sezonową publikacją, gdzie dwa smaki - moda i żywność - odzwierciedlają styl życia kultur Bałtyckich.

dźwięki Bałtyckie

Innym ważnym elementem codziennego życia jest muzyka. We współpracy z producentem muzycznym i DJ’em GeraiGerai, stworzyliśmy specjalną ścieżkę dźwiękową - Dźwięki Bałtyckie| Geometria organiczna. GeraiGerai integruje dźwięki regionu Bałtyckiego, takich jak deszcz, wiatr, rozmowy, hałaśliwe ulice i rynki z brzmieniem współczesnej muzyki elektronicznej. Kopie tej płyty ze swoją unikalną ścieżką dźwiękową są dostępne do nabycia w każdym Julia Janus Concept Store.

Nasz sklep internetowy używa informacji zapisanych za pomocą plików Cookies. Pozostając na niej, wyrażasz zgodę na ich korzystanie.

Możesz określić warunki przechowywania lub dostępu do cookies w naszej polityce prywatności.

Akceptuję